RODO - przeczytaj

 

 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

ORAZ REALIZACJA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

obowiązujące na podstawie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określanego jako „RODO”

 

Klient, kontaktując się z nami drogą elektroniczną (e-mail, komunikatory, media społecznościowe, oraz telefonicznie) udziela zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określanego jako „RODO”.

 

Klient przyjmuje do wiadomości co następuje:

1) administratorem danych osobowych Klienta jest:

Damian Konieczny prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: P.P.H.U. CHILI Damian Konieczny , z siedzibą w Nowym Tomyślu 64-300, Przyłęk 28B posiadająca nr NIP: 788-187-69-30, zwany dalej „Producentem”. Przetwarzaniu podlegają dane osobowe podane przez Klienta w ramach realizacji Umowy o produkcję artykułu reklamowego.

2) celem przetwarzania jest realizacja Umowy , a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda poprzez złożenie zlecenia (telefonicznie lub drogą elektroniczną) oraz opłacenie wystawionej przez Producenta faktury VAT.

3) Producent będzie przechowywać dane osobowe do momentu realizacji czynności z wykonania Umowy i przedawnienia roszczeń wynikających z Umowy,

4) Klientowi przysługują następujące prawa:

  1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,

  2. prawo dostępu do danych osobowych,

  3. prawo żądania sprostowania danych osobowych,

  4. prawo żądania usunięcia danych osobowych,

  5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  6. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,

  7. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Umowy lub na podstawie zgody.

  8. w zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres korespondencyjny Producenta.

  9. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl